156. Město
Autor: Bohumil Krátký
(1913 Praha - 2005 Dačice)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 9/150, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1966
Šířka: 42 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 60 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč