185. Smutek
Autor: Bohumil Krátký
(1913 Praha - 2005 Dačice)
Signováno, datováno a číslováno uprostřed dole 115/200, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1994
Šířka: 21,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 41 x 31,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč