45. Mořská vlna
Autor: M. Rinaldi
(1919 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 57 x 65 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč