Samotář s koňmi

Autor: Bela Juszko
(1877 - 1969)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 75 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč