Protékající řeka údolím

Autor: Paul Gareau

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 84 x 104 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč