94. Protékající řeka údolím
Autor: Paul Gareau
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 84 x 104 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč