31. Na statku
Autor: L. Delannoiy
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním řezaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 64 x 86 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč