Zasněžené domky

Autor: Rajmund Dybczynski
(1928 Poznaň - 2014 Poznaň)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 72,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 70 x 89 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč