Meditující žena

Autor: Sven Jakobsson
(1917 - 1952)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 54 cm, výška: 81 cm, rámování: 98 x 71 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč