Přístav

Autor: Folke Öström
(1892 Göteborg - 1974 Havstenssund)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 83 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč