Lejsek malý

Autor: Rune Johansson
(1943 - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1998
Šířka: 41,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 43 x 51 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč