90. Sacré Coeur
Autor: Carl Sundström
(1900 - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 51 x 45
Konec dražby: 10.08.2021 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč