Cesta z lesa

Autor: Fernand Patte
(1857 - 1946)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 54 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 48 x 68 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč