3. Pasáček dobytka v horách - L Formát
Autor: Philipp Peter Roos
(1655 Frankfurt nad Mohanem - 1706 Tivoli)
Připsáno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 17. století
Šířka: 85,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 80 x 104 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 12.01.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč