15. Lesní vodopád
Autor: Walter Puttick
(1851 - 1921)
Přisouzeno autorovi, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč