Lesní vodopád

Autor: Walter Puttick
(1851 - 1921)

Přisouzeno autorovi, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč