56. Podzimní les - XL Formát
Autor: Alfred-Feyen Perrin
(1838 - 1918)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 92 cm, rámování: 115 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč