13. Babička s vnučkou

Autor: Céleste Wingam

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1842
Šířka: 55,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 65 x 74 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:24 SEČ

Zbývá: 9d 14h 18m 34s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč