Babička s vnučkou

Autor: Céleste Wingam
( )

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1842
Šířka: 55,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 65 x 74 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč