13. Babička s vnučkou
Autor: Céleste Wingam
( )
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1842
Šířka: 55,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 65 x 74 cm
Konec dražby: 07.02.2022 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč