Le tour Avignon

Autor: Gösta Nordbland
(1897 Eslöv - 1940 Stockholm)

signováno vpravo dole, místopisný popis vlevo, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 71,5 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 82 x 97
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 23.11.2023 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč