Hráč na loutnu

Autor: Josep Puigmartí Valls
(1932 Monistrol de Calders - 2020 Sitges)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1956
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 69 x 80 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč