Zjevení

Autor: Jan Konůpek
(1883 Mladá Boleslav - 1950 Nové Město nad Metují)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 09 cm, výška: 14 cm, rámování: 24 x 18 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč