151. Hledači
Autor: Jan Konůpek
(1883 Mladá Boleslav - 1950 Nové Město nad Metují)
datováno a signováno vpravo dole, volný list
Technika: hlubotisk, materiál: ruční papír, datace: 39
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm
Konec dražby: 10.01.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč