139. Portrét

Autor: Milan Vobruba
(1934 Třemošnice - 2016 Gusum)

vlevo dole číslováno 119/300, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm, rámování: 74 x 56 cm

Konec dražby: 10.11.2022 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč