267. Platany
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč