Na vesnici

Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1928
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 36,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč