25. Krajina s komínem
Autor: Vlastimil Rada
(1895 České Budějovice - 1962 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 59 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 78,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč