2. Klidná tůň

Autor: Oldřich Koníček
(1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 76 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 10.10.2022 19:00 SELČ

Zbývá: 13d 15h 28m 48s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč