27. Pod hradem

Autor: Oldřich Koníček
(1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 58 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 69 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:13 SELČ

Zbývá: 6d 4h 18m 18s

Vyvolávací cena: 3 400 Kč