3. Borovice v písku u Sadské

Autor: Oldřich Koníček
(1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 49 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 65 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:01 SELČ

Zbývá: 6d 4h 43m 43s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč