108. Zázrak zrození
Autor: Olle Idewall
(1928 Lärbro - 1991 Visby)
Signováno vlevo nahoře, datováno, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1969
Šířka: 61 cm, výška: 75,5 cm, rámování: mírně pošk. 78 x 63,5 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč