177. Postavy

Autor: Květa Válová
(1922 Kladno - 1998 Kladno)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole20/150, volný list v paspartě. Výroční list klubu přátel skupiny Nová 1991.
Technika: lept, datace: 1992
Šířka: 27,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 57,5 x 39,5 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč