Dívčí akt

Autor: Jaroslav Kadlec
(1928 - 1975)

Signováno vpravo dole, rámováno paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 26 cm, výška: 17 cm, rámování: 34 x 41 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč