103. Tatry
Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec dražby: 28.01.2019 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč