Březový háj
Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 65 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč