Ležící akt

Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)

signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 78 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč