6. Ležící akt

Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)

signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 78 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:10

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (21)

částkapříhoz
4 100 Kč10.4.2018 22:58:58
4 000 Kč10.4.2018 21:09:14
3 900 Kč29.3.2018 10:52:22 (limit 14.3.2018 14:58:04)
3 900 Kč29.3.2018 10:52:22
3 800 Kč27.3.2018 12:18:26 (limit 14.3.2018 14:58:04)
3 700 Kč27.3.2018 12:18:26
3 600 Kč22.3.2018 15:13:39 (limit 14.3.2018 14:58:04)
3 500 Kč22.3.2018 15:13:39
3 400 Kč22.3.2018 15:13:32 (limit 14.3.2018 14:58:04)
3 300 Kč22.3.2018 15:13:32
3 200 Kč22.3.2018 15:13:27 (limit 14.3.2018 14:58:04)
3 100 Kč22.3.2018 15:13:27
3 000 Kč22.3.2018 15:13:24 (limit 14.3.2018 14:58:04)
2 900 Kč22.3.2018 15:13:24
2 800 Kč21.3.2018 12:23:21 (limit 14.3.2018 14:58:04)