Mladý pár v krojích
Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč