Portrét chlapce
Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 62 x 54 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč