138. Lucerna
Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48,5 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 71 x 58 cm
Konec dražby: 10.10.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč