232. V uličkách
Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 60 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč