V uličkách

Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 60 cm

Konec dražby: 13.09.2021 22:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč