Lodě v městském přístavu
Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč