180. Postavy

Autor: Boris Jirků
(1955 Zlín)

signováno na reverzu, paspartováno
Technika: tuš
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 43,5 x 29 v paspartě
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.03.2024 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč