Akt s motýlem - L Formát

Autor: Boris Jirků
(1955 Zlín)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: serigrafie, datace: 2005
Šířka: 67 cm, výška: 97 cm, rámování: 100 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč