Slova

Autor: Boris Jirků
(1955 Zlín)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litoofset, datace: 1992
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 50 x 42 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč