84. Ostrov
Autor: Eva Natus Šalamounová
(1934 Halle - 2014 Halle)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Datace: 1992
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 58 x 66 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč