2. Liška u vody

Autor: Otakar Číla
(1894 Nová Paka - 1977 Nová Paka)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, původní rámování, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:06

Aktuální cena: 17 000 Kč

Zbývá: 18d 11h 17m 56s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (30)

částkapříhoz
17 000 Kč14.10.2018 18:00:24 (limit 5.10.2018 19:24:56)
16 000 Kč14.10.2018 18:00:24
15 000 Kč5.10.2018 12:32:18 (limit 4.10.2018 14:48:17)
15 000 Kč5.10.2018 12:32:18
13 000 Kč4.10.2018 14:45:42 (limit 4.10.2018 14:45:42)
12 000 Kč4.10.2018 14:45:42 (limit 3.10.2018 13:30:42)
11 500 Kč4.10.2018 14:44:59 (limit 3.10.2018 13:30:42)
10 500 Kč4.10.2018 14:44:59 (limit 4.10.2018 14:44:59)
7 000 Kč4.10.2018 14:44:04 (limit 3.10.2018 13:30:42)
6 500 Kč4.10.2018 14:44:04 (limit 4.10.2018 14:44:04)
4 900 Kč4.10.2018 14:43:28 (limit 3.10.2018 13:30:42)
4 800 Kč4.10.2018 14:43:28
4 700 Kč3.10.2018 15:34:04 (limit 3.10.2018 13:30:42)
4 600 Kč3.10.2018 15:34:04
4 500 Kč3.10.2018 15:34:02 (limit 3.10.2018 13:30:42)