2. Liška u vody

Autor: Otakar Číla
(1894 Nová Paka - 1977 Nová Paka)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, původní rámování, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:36

Dosažená cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (50)

částkapříhoz
47 000 Kč6.11.2018 18:31:08
45 000 Kč6.11.2018 18:27:00
43 000 Kč6.11.2018 18:22:30 (limit 6.11.2018 18:18:48)
43 000 Kč6.11.2018 18:22:30
41 000 Kč6.11.2018 18:18:48 (limit 6.11.2018 18:18:48)
39 000 Kč6.11.2018 18:15:05
37 000 Kč6.11.2018 18:11:06
35 000 Kč6.11.2018 18:07:16 (limit 6.11.2018 18:03:59)
35 000 Kč6.11.2018 18:07:16
33 000 Kč6.11.2018 18:03:59 (limit 6.11.2018 18:03:59)
31 000 Kč6.11.2018 18:02:24 (limit 6.11.2018 18:02:24)
30 000 Kč6.11.2018 18:02:24 (limit 6.11.2018 18:02:00)
26 000 Kč6.11.2018 18:02:00 (limit 6.11.2018 18:02:00)
24 000 Kč6.11.2018 12:58:07
23 000 Kč6.11.2018 12:58:07 (limit 5.11.2018 22:07:10)