Liška u vody

Autor: Otakar Číla
(1894 Nová Paka - 1977 Nová Paka)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, původní rámování, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:36

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč