Mladá čtenářka

Autor: José Gutierrez de la Vega
(1791 Seville - 1865 Madrid)

Signováno vpravo dole, následovník, rámováno, na reversu francouzské razítko "Blanchet"
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč