302. Dáma v zelené
Autor: Carl-Erik Bodén
(1909 Saltsjö-Duvnäs - 2003)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 52 x 50 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč