91. Horský potok
Autor: William-Henry Mander
(1850 - 1922)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53,5 cm, výška: 36 cm, rámování: mírně pošk. 56 x 73 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč