108. Bitva podle Eugene Delacroix
Autor: Wilhelm Schreyer
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 56 cm, rámování: pošk. 70 x 90 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč