33. Zoufalství
Autor: Josef Nastoupil
(1888 Liberec - 1959 Liberec)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 32 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč