Zoufalství

Autor: Josef Nastoupil
(1888 Liberec - 1959 Liberec)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 32 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč