sv. Máří Magdaléna

Autor: Guido Reni
(1575 Boloňa, Itálie - 1642 Boloňa, Itálie)

Rámováno v masivním rámu, na spodním rámu nalezen text historika umění prof. V.V. Štecha, přiložena restaurátorská zpráva restaurátora Jiřího Matějíčka, L Formát. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo. Přisouzeno autorovi
Technika: olej na plátně, datace: 2. pol. 17. stol.
Šířka: 67 cm, výška: 84 cm, rámování: 103 x 88 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 10.08.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč